Firma powstała w 2004 roku. Początkowo był to niewielki punkt detaliczny oferujący środki ochrony roślin. Z roku na rok przedsiębiorstwo poszerzało oferowany asortyment, zwiększał się też zakres prowadzonej działalności oraz grono nowych klientów.

Obecna siedziba firmy znajduje się w Szulcu nieopodal trasy Kalisz-Łódź. Obiekt spełnia wszelkie wymogi niezbędne do prowadzenia działalności w tej specyficznej branży. Dobra lokalizacja pozwala nam realizować ambitne założenia logistyczne. Każdego dnia zaopatrujemy naszych klientów w niezbędne towary do produkcji rolnej. Współpracujemy z firmami handlowymi, spółdzielniami produkcyjnymi oraz z indywidualnymi gospodarstwami rolnymi na terenie Wielkopolski i województw ościennych. Jednak najintensywniej działamy w promieniu 70 km od firmy. Posiadamy profesjonalną kadrę doradczą. Zapewniamy produkty najwyższej jakości, pochodzące bezpośrednio od renomowanych producentów. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem przodujących firm w branży rolnej.

Oprócz działalności prowadzonej w Szulcu, firma współpracuje z wieloma punktami detalicznymi, które ułatwiają obsługę klientów indywidualnych.

Staramy się, aby współpraca z nami nie była czystą formalnością kupna-sprzedaży – zależy nam na satysfakcji, która wynika ze wspólnych, dobrych relacji. Zapewniamy wsparcie marketingowe punktom detalicznym, specjalistyczne szkolenia dla gospodarstw rolnych. Preferujemy elastyczne formy płatności, dostosowane indywidualnie do każdego klienta, ukierunkowane na rozwój współpracy, która staje się celem nadrzędnym.

Od 2011 firma zyskała nową bardzo atrakcyjną powierzchnię sklepu i magazynu. Jest to kolejny etap rozwoju naszego przedsiębiorstwa zapewniający większą stabilność pracy oraz dający możliwości podejmowania nowych wyzwań w przyszłości.